panel klienta
Strona główna Cennik Pobierz Sklep Pomoc Kontakt Rejestracja Doładuj konto
JAK WYBIERA? NUMERY
LISTA STREF NUMERACYJNYCH
DOŁADUJ KONTO
ZAMÓW BRAMKI VOIP
MAM JUŻ BRAMKĘ VOIP
WSPÓŁPRACA

Centrale telefoniczne

Jeśli chciałbyś uruchomić usługę telefonii internetowej dla wielu użytkowników, zapoznaj się z opisem niezawodnych central telefonicznych Hokiwa, z wbudowaną bramką voip. Więcej informacji: www.hokiwa.com

Naliczanie sekundowe

W usłudze VoIP Max płacisz tylko za rzeczywisty czas rozmowy, z dokładnością 1 sekundy, bez żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych.

Ważność usługi voip:

W usłudze VoIP Max środki zgromadzone na koncie nigdy nie przepadają. Możesz je wykorzystać w dowolnym czasie w przyszłości.

VoIP wysokiej jakości

Oferujemy niskie ceny rozmów przy zachowaniu wysokiej jakości głosu. Najnowocześniejsze technologie zapewniają krystalicznie czysty dźwięk oraz wysoką niezawodność usługi. Wszystkie połączenia są realizowane w sieciach PSTN, tak jak inne międzynarodowe połączenia w sieciach tradycyjnych.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz
Bardzo prosimy o kontakt z nami dopiero po zapoznaniu się z treścią działu pomoc. Dzięki temu nasi konsultanci będą mieli więcej czasu na obsługę nietypowych zgłoszeń oraz pracę nad nowymi usługami. Dzięki niskim kosztom obsługi, będziemy mogli utrzymać atrakcyjne ceny rozmów.
osoba kontaktowa*
firma
login konta sip
telefon
e-mail*

Upewnij się dwukrotnie, czy wpisałeś poprawny adres email.
W przypadku jakiejkolwiek pomyłki, nie będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie.

pytanie*

Przed złożeniem reklamacji prosimy upewnić się, czy jest przesyłana zgodnie z procedurą opisaną w dziale pomoc. NIEPEŁNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!!!

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe.